Dažādu izmēru neoprēna HNBR poliuretāna FVMQ O-gredzeni

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Dažādu izmēru neoprēna HNBR poliuretāna FVMQ O-gredzeni

Neoprēna O-gredzeni, HNBR O-gredzeni, poliuretāna O-gredzeni un FVMQ. O-Ringsare, ne lielā mērā izmanto, bet arī daudzās nozarēs.


Preces

Ātri detaļas

Neoprēna O-gredzeni

40 ~ 90A, Black, -40 ° C ~ 100

HNBR O-gredzeni

50 ~ 90A, Black, - 40 ° C ~ 150° C

Poliuretāna O-gredzeni

50 ~ 90A, Black, - 40 ° C ~ 80° C

FVMQ O-gredzeni

40 ~ 80A, zils, - 60 ° C ~ 177° C


Neoprēna O Ringshavegood fizikālās un mehāniskās īpašības, eļļa, pretestības, siltuma pretestība, ugunsdrošību, un noturīgs pret saules gaismu, ozona pretestību, skābes izturība, ķīmiskā izturība. AndNeoprene O-gredzeni ir augstu stiepes strengthand seawaterresistance. Neoprēna O-gredzeni, tiek plaši izmantoti kuģa iekārtas, sporta piederumus, elektronika, elektroierīces, apgaismojums, audio, rotaļlietas, drošības uzraudzību, automotive, rūpniecības mašīnas un iekārtas utt.

HNBR O-Ringshave lieliska korozijas izturību, asaru izturību un compressionsetresistance, labs ozona pretestību, laika resistanceand abrazīvās pretestības. HNBR O-gredzeni ir piemērota veļasmašīnas, auto dzinējs globalizācija saldēšanas systemswhich lietošanas jaunu videi draudzīgu aukstumaģents R134a.

Poliuretāna O Ringshave lielisko abrazīvās pretestības, labas eļļas izturība, ozoneresistance un agingresistance.

FVMQ O-Ringshave lielisku augstas, gan zemas temperatureresistance, laika pretestību un pretestību novecošanās, kā arī labs, izturīgs pret varsol, oiland skābes. FVMQ O-gredzeni ir plaši usedin aviācijas, automobiļu, elektriskās strāvas, elektronisko ierīču, tekstilizstrādājumu, mašīnu un ēkas utt.

Kā viens no vadošajiem gumijas izstrādājumu ražotāji un piegādātāji, Ķīnā, Qianlang tagad parādīs jums kvalitāti un izturīgs dažādos izmēros neoprēna hnbr poliuretāna fvmq o-gredzeni izgatavoti Ķīnā. Jums nodrošina pielāgotu pakalpojumu, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt vai mūsu gumijas izstrādājumu vairumtirdzniecība un pārbaudīt piedāvājums ar mums.

Izmeklēšana