Atšķirība starp silikona izstrādājumu un kaučuka izstrādājumi

Mums bieži saka, ka andquot, silikona gumijas productsandquot; kas ir faktiski ķīmisko kombinācija starp silikona izstrādājumu un kaučuka izstrādājumi, bet es domāju, ka daudzi cilvēki nezina atšķirību starp abiem tagad atļaujiet man iepazīstināt jūs.

Gumijas var iedalīt sintētiskais kaučuks un dabiskā kaučuka. Dabiskā kaučuka ir viena polimēra izoprēns, tas ir apstrādāts un izgatavoti no gumijas lateksa un sintētiska silikona veikto polimerizācijas vai polikondensācijas monomēra, sintētiskā gumija var būt no formas ar ārēju spēku, ar ātru iespēja atjaunot sākotnējo formu, jo tai ir labas fiziskās īpašības, ir automašīnu riepas, gumijas šļūtene, seal ring , līmlentes, izolācijas materiāli un citu kaučuka izstrādājumi. Salīdzinot ar silikona izstrādājumu, gumijas izstrādājumi ir labs stingrību, abrazīvās pretestības, labas dielektriskās un izturību pret koroziju, kas ir labāk nekā gumijas izstrādājumi. Parasti gumijas izstrādājumi tiek izmantoti vienmēr lielu mašīnu, rūpniecisko iekārtu un automobiļu transporta iekārtas un tā tālāk.

Silikona produkti ir viens komponents istabas temperatūrā vulcanization no punkta ķīmisko produktu šķidrās gumijas. Tas ir bioloģiskās silikona elastomērakā izejmateriāls, gumijas izstrādājumu, salīdzinot tagad daudz dzīves produkti ir izgatavoti no silikona gumijas, nevis jo pirmkārt silikona produkti nav toksiskas un gumijas izstrādājumi ir toksiska, un silikona produkti ir neizteiksmīgs un bezgaumīgs un vides aizsardzību, arī ļoti mīksti, bet gumijas izstrādājumi ir smaka, krāsainas, piesārņo vidi. Tagad silikona produkti tiek plaši izmantoti dažādās nozarēs.

Uzticama un silikona gumijas produktu ražotājs: Haining Qianlang gumijas izstrādājumu rūpnīca (www.qlrubber.com). Welcome izmeklēšana mums!