Atšķirība starp 90SH O-gredzeni un FFKM O-gredzeni

Temperatūras diapazons

Viton (90SH)

Statiskā zīmogs: – 26 ~ 232 , īsu laiku līdz 275

Dinamiska zīmogs: -15 ~ 200

GLT tips: -45 ~ 215

Fluora gumijas blīvgredzens īpašības: augsttemperatūras pretestību, skābes un sārmu izturība, eļļas izturība un ķīmisko izturību. Augstas temperatūras izturība ir labāka nekā silikona gumijas, lielisks ķīmisko izturību, izturību pret lielāko naftas un šķīdinātāji (sagaidīt ketoniem un esteriem), laba izturība pret atmosfēras iedarbību un ozona pretestību; aukstuma izturība ir samērā slikti, vispārējo temperatūras diapazons -20~ 250, īpaša formula var izturēt zemas temperatūras līdz -40.

Perfluoroethylene (FFKM, FFPM)

Vispārēja pielietojuma temperatūra ir ilgtspējīga 260° C-290° c, un to var periodiski izmantot 316° C.

FFKM o-Ring galvenokārt izmanto pusvadītāju rūpniecībā un tā ķīmiskā pretestība ir tuvu temperatūrā apstrādāta PTFE iegūšanai, tāpēc to var izturēt gandrīz ķīmiskie šķidrumi un gāzes, piemēram: organiskās skābes, neorganiskās skābes, alkaloīdi, ketoniem, esteriem un spirtu. Papildus lielisku ķīmiskā izturība pats ar teflona izstrādājumiem FFKM blīvgredzens ir gumijas elastība, lielisku siltuma pretestību un tīrību. Atbilstoši temperatūrai ilgtermiņa lietošanai, to var iedalīt: ilgtermiņa 250, ilgtermiņa 280, ilgtermiņa 300, un ilgtermiņa 320.

FFKM o-Ring raksturo gandrīz nekāda ietekme uz visiem šķidrumiem, ieskaitot taukus, aromātisko augu, esteri, ēteri, ketoniem, eļļām, smērvielām un lielāko daļu skābju. Dažas halogenīdi un stipri oksidējošas skābes var izraisīt sekas materiālu pietūkums. Vispārēja pielietojuma temperatūra ir ilgtspējīga 260° C-290° c, un to var periodiski izmantot 316° C. FFKM o-Ring ir lieliska izturība pret ozonu, laika apstākļi un liesmas, Anti-radiācija ir laba, un to var izmantot arī augsta vakuuma materiāliem.