Runāt par hermētiķu pārklāšanas Process

, Pirms montāžas pārbaudīt plombas pēc pirmapstrādes deformācijas un ietekmēt pulcēšanās ir sākotnēji jāinstalē. Nogriezt blīvējuma virsmas deformācija, blīvējuma plaisa būtu vienota, plaisa starp labākajiem 0,1-0,2 mm un ne vairāk kā 0,8 mm, lai ietilptu roņu montāža.

Otrkārt, griezta, lai noņemtu lieko līme pusē zem spiediena konservēšanas izspiešanas, izskata kvalitātes uzlabošana. Apgriešana nav gumijas slāņi.

Trīs, līmi attieksme uzreiz pēc uzmanības būtu vienmērīgi. Kopīgas metodes ietver roku krāsošana, apsmidzināšana, veltņu pārklāšanas, spiediens, spiediena un vakuuma piesūcināšana iegremdējot. Vienā gabalā, nelielu daudzumu līme roku, izmantojot suku, lāpstiņu un riteņu dažādās formās var izmantot lielu platību pārklājums smidzinātājs, bet līme ir daudz plānāks. Likmes metodi varētu izmantot augsta grieztu līmi plaisa. Izmanto liešanas līme spiediena vai vakuuma piesūcināšana metode lielā daudzumā.

Četras vietējās blīvējuma virsmas mērķis ir likvidēt eļļas, krāsas, rūsas un putekļu. Dīzeļdegvielas un benzīna parasti izmanto mazgāšanas līdzekli, precizitāti vai mazu laukumu iekārtas detaļu izmantots acetons, etiķskābes etiķa un ūdens banānu mazgāt šķīdinātāju blīvējuma virsmas nātrija hidroksīds, nātrija karbonāts, nātrija metasilicate un nātrija sārmu šķīdumu tīrīšana. Ideāls ir apstrādāta ar trihloretilēnu tvaiki. Lakāda pieejams liesmu lāpu atkal dega ar rūsas noņemšanas vai mazgāšanas metode.