Gumijas zīmogi elastīgu polimēru materiālu

Gumijas zīmogi elastīgu polimēru materiālu

Gumijas zīmogi ir sava veida kopīgas bāzes elementu noslēgšanas ierīci un ir ļoti liela nozīme pretruna starp noplūdes un plombēšanu. Gumijas zīmogi ir gumijas izstrādājumu plaši izmanto blīvēšanas tehnoloģija. Tāpēc, ka gumijas ir vērtīgs elastīgo polimēru materiālu, plašā temperatūru diapazonā, dota maza stresa dažādos medijos būs lielākas deformācijas, šīs deformācijas var sniegt kontakta spiedienu, kompensāciju par noplūdes plaisu, lai sasniegtu mērķi blīvējuma galvenie produkti ir gumijas blīves, gumijas starplikas, atloku starplikas, gumijas amortizatori, gumijas blīvgredzens, V gredzenu, X-gredzenu, Y gredzenu un citas formas, izmēru, krāsu, cietības un materiāla izgatavoti no gumijas.

Ļoti elastīgs polimēru savienojumi. Sadalīti divu veidu dabisko kaučuku un sintētiskais kaučuks. Dabiskā kaučuka ir no kaučuka koka, gumijas zāli un citu augu ieguvi glial apstrādi, kas izgatavoti no sintētiskā gumija ar dažādu monomēru, kas iegūti polimerizācijas reakcija. Gumijas izstrādājumu plaši izmanto rūpniecībā vai dzīves visos aspektos.

Gumijas zīmogi ir kopīgas bāzes elementu noslēgšanas ierīci, kas ir ļoti svarīga loma pretruna starp noplūdes un plombēšanu. Noplūdes un noslēgšanas laikā cilvēka uzvara dabas problēmu risināšanai. Ir tehnoloģiskais progress, lai novērstu un samazinātu vides piesārņošanu, svarīgs veids, kā veicināt. Gumijas zīmogi ir gumijas izstrādājumu plaši izmanto blīvēšanas tehnoloģija. Tāpēc, ka gumijas ir vērtīgs elastīgo polimēru materiālu, plašā temperatūru diapazonā, dota maza stresa dažādos medijos būs lielākas deformācijas, šīs deformācijas var sniegt kontakta spiedienu, kompensāciju par noplūdes plaisu, lai sasniegtu mērķi blīvējuma

Gumijas blīves galvenie produkti ir gumijas blīves, gumijas starplikas, atloku starplikas, gumijas amortizatori, gumijas O-gredzeni, V-gredzeni, X-gredzenu, Y-gredzeni un citas formas, izmēru, krāsu gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumija, kaučuks, gumija, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, metode atloku, paliktni, dzīvoklis O, plastmasas spaini, turpināja ilgi lodziņu un tā tālāk.

Gumijas zīmogs ir sava veida kopīgas bāzes elementu noslēgšanas ierīci, kas faktiski atrisina problēmu noplūdes un plombēšanu tā gumijas ir elastīga polimēru materiālu ar augstu elastības un laba izolācija veiktspēju. Šīs pamata gumijas īpašības ļauj rūpnieciski lielisko triecienu, roņu, izolācijas un citus materiālus.


Haining Qianlang gumijas izstrādājumu rūpnīca

PIEVIENOT:Liluqiao, Zhengyang, 1 Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Ķīnā.

TĀLR.:+ 86-573-87767299

FAKSA NR.:+ 86-573-87763488

E-pasts:Sales@qlrubber.com