Gumijas blīvējuma kopējās bāzes sastāvdaļas

Gumijas blīvslēgi Kopīgi bāzes komponenti

Augsti elastīgi polimēru savienojumi. Sadalīta divu veidu dabiskā kaučuka un sintētiskā kaučuka. Dabīgais kaučuks ir no gumijas koka, gumijas zāles un citiem augiem, iegūstot glīvu apstrādi no sintētiskā kaučuka ar dažādiem monomēriem, kas iegūti no polimerizācijas reakcijas. Gumijas izstrādājumi tiek plaši izmantoti visos rūpniecības vai dzīves aspektos.

Gumijas blīvslēgi ir kopējs bāzes elements blīvēšanas ierīcē, kam ir ļoti liela nozīme pretrunā starp noplūdi un blīvējumu. Atrisiniet noplūdes un blīvēšanas problēmas cilvēka sagrābšanas gaitā. Ir veicinājis tehnoloģisko progresu, lai novērstu un samazinātu vides piesārņojumu. Gumijas blīvslēgi ir gumijas izstrādājumu klase, ko plaši izmanto blīvēšanas tehnoloģijās. Tā kā gumijai ir vērtīgs elastīgs polimēru materiāls, plašam temperatūras diapazonam, ņemot vērā nelielu stresu dažādos vides apstākļos, būs lielāka deformācija, šī deformācija var nodrošināt saspiešanas spiedienu, kompensāciju par noplūdes spraugu, lai sasniegtu noslēgšanas mērķi.

Gumijas blīvslēgi Galvenie produkti ir gumijas blīvslēgi, gumijas blīves, atloku blīves, gumijas amortizatori, gumijas gredzeni, V veida gredzeni, gredzeni, Y veida gredzeni un citas formas, izmērs, krāsa Gumija, gumija, gumija, gumija , gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, gumijas, Metāla atloku, spilventiņu, plakanu O, plastmasas spaini, ilgstošu lodziņu un tā tālāk.

Gumijas blīvējums ir sava veida kopējais bāzes elements blīvēšanas ierīcē, kas efektīvi novērš noplūžu un blīvējuma problēmu, jo gumija ir elastīgs polimērs ar elastību un labu izolācijas kvalitāti. Šīs gumijas pamatīpašības padara to par industriāli lielisku šoku, blīvējumu, izolāciju un citiem materiāliem.

Viens, klasifikācija

1, saskaņā ar dažādiem izejmateriāliem, var iedalīt divās kategorijās: dabiskā kaučuka un sintētiskā kaučuka. Dabīgais kaučuks ir salīdzinoši mazs, sintētiskais kaučuks ir tāds, lai kompensētu dabiskā kaučuka ražošanas trūkumu, tādejādi izgudrojot, izmantojot dabiskā kaučuka īpašības.

2, saskaņā ar formu pirmo sauc atšķirīgu, var iedalīt cietā gumijas, šķidrā gumijas, piena gumijas, pulvera gumijas.

Otrkārt, pieteikums

1, automobiļu rūpniecība: degvielas sistēmas, degvielas sistēmas.

2, ikdienas vajadzībām nozare: apkures iekārtas, sanitārtehnikas izstrādājumi utt, saskaņā ar dažādiem materiāliem, ko izmanto vide ir arī atšķirīgs.

3, hidrauliskā pneimatiskā rūpniecība: pusvadītāju ražošana un ķīmiskā rūpniecība.