Gumijas kluči raksturojums

Gumijas spilventiņi gumijas spilventiņu stilu un daudzveidīga, galvenokārt no gumijas, parasti mēs esam redzējuši pārredzamā blokā EVA polsteri, EVA Ottomans, apaļas paklāji, pusapaļas pārredzamā blokā, gumijas paliktnim, silikona spilventiņu, gumijas spilventiņu PU, PVC, EPDM pārredzamā blokā, puslodes spilventiņu, puslodes stikla paklājiņš, anti-sadursmes spilventiņu, pretslīdēšanas spilventiņu, šoks spilventiņi, pretkorozijas starplikas, ūdensizturīgs spilventiņu, sūklis spilventiņu, putu bloks, kā arī utt.

Rūpnieciskā gumijas paliktnim, pazīstams arī kā "rūpnieciskā gumijas lapu".

Gumijas paliktnim pieder starplikas sēriju.

Gumijas spilventiņi naftas pretestība ir ļoti svarīga iezīme gumijas materiāla, gumijas paliktnim, daudzos gadījumos ir nepieciešams izmantot videi eļļaina mediju dažādās naftas pretestība ir gumijas paliktnim ir ļoti svarīgs parametrs, bet dažādiem gumijas materiāla eļļas izturība Citu, šādi tiks aprakstīts sīkāk

Smērvielas pretestību: FZM 90SH un fluorosilicone gumijas FMVQ ir mazuta vislabāko pretestību. Hloroprēns gumijas un kaučuka hlorēts polietilēns CPE degvielas pretestību no sliktākajiem.

Eļļas Dingqing gumijas izturību palielina ar akrila skaidru satura pieaugumu. Chlorohydrin gumijas labāk ir rezistenti pret naftas nekā nitrila gumijas.

Gumijas spilventiņi pretestību jauktās degvielas: fluorosilicone gumijas FMVQ un fluora gumijas 90SH rezistenci pret jaukto mazuta vislabāko pretestību. Akrila gumijas rezistenti pret rezistenci pret jauktās degvielas ir sliktākais.

Gumijas sajaukšanas pretestība tika uzlabota ar akrilnitrila saturs palielinās.

Fluora gumijas ar augstu fluora saturs ir labāks par jauktās degvielas.

Skābes izturīga oksidācijas degviela:

Skāba oksidēšanās degvielai, ūdeņraža peroksīds, skābo oksīdu degvielā var vulcanize sniegumu no vulkanizētas gumijas, tātad lietotā kurināmā sistēmas Dingqing gumijas Hloroprēns gumijas ir sarežģīts ilgtermiņa lietošanas prasībām.

Tikai fluoru saturoši elastomēri, piemēram, fluors gumijas 90SH fluorosilicone gumijas FMVQ, fluorēti fosfora notīriet un hidrogenēta Dingqing gumijas veiktspēja ir labāka.

Parastā Dingqing gumijas maisījumu, nevar strādāt 125 grādos skāba benzīna uz ilgu laiku. Tikai izmantojot kadmija oksīds aktivizēts zema sēra - sēru un balto carbon black kā galvenā izejmateriāla Dingqing gumijas, lai labāk skābes benzīnu. Palielināts akrilnitrila saturs var samazināt skāba degvielas caurlaidība