Gumijas paliktņi, mēģiniet to sadalīt

Gumijas paliktņi, mēģiniet to sadalīt

Klasifikāciju un analīzi gumijas spilventiņi

Gumijas paliktnim galvenie produkti var iedalīt četrās kategorijās: nitrila gumijas paklājiņš, silikona spilventiņu, fluora gumijas paliktnim, citu kaučuka spilventiņu.

Fluora gumijas paliktnim: ir labs augsttemperatūras veiktspēja, var būt-20 ℃ - +200 ℃ vidi, kas tika izmantota ne tikai to, ka tas ir spēcīgs antioksidants, eļļas un skābes. Parasti var izmantot augsta temperatūra, augsts vakuums, augsta spiediena vidē, protams, arī ir vairāk piemērots izmantošanai naftas vidē. Tādēļ plaši izmanto naftas, ķīmiski, aviācijas, kosmiskās aviācijas un citiem attiecīgajiem departamentiem.

Nitrila gumijas paklājiņš: butadiēns, Akrilnitrils, emulsijas copolymerization polimērs ar savu lielisku eļļas pretestību, kas nosaukts, tajā pašā laikā ir arī ļoti prominenti nodiluma izturība, novecošanās pretestību, gaisa hermētiskumu. Tāpēc tās izmantošana rūpniecībā, gumijas ir samērā plaša.

Silikona polsteri: augstas un zemas temperatūras pretestība, salīdzinot ar nepārprotamu normālos apstākļos-70 ℃ - + 260 ℃ temperatūras diapazons var uzturēt tās priekšnieks izmantošanas elastību. Tajā pašā laikā, sakarā ar savu labu izturību pret ozonu, laika pretestību novecošanās, tātad vairāk piemērots siltuma mašīnas starplikas blīvējuma priekšrocības. Silikona gumijas ir augsta izturība augstas un zemas temperatūras sniegums – 70 ℃ - +260 ℃ temperatūras diapazonu uzturēt kārtīga elastība, ozona pretestību, laika pretestību, jāizmanto thermomechanical seal gasket. Non-toxic var radīt izolācijas, Siltumizolācijas izstrādājumi un medicīnas gumijas izstrādājumi. To plaši izmanto mašīnas, elektronikas, santehnikas un citās nozarēs, mūsu produkcijas silikona spilventiņi ES vides standartiem un ES pārtikas kvalitātes standartiem.

Nitrila gumijas sastāvā butadiēns un akrilonitrila emulsiju copolymerization polimērs ar savu lielisku eļļas pretestību ir zināms, bet arī ir labs nodiluma izturība, novecošanās pretestību un gaisa sasprindzinājums, un tādējādi gumijas rūpniecībā plaši izmanto.

Fluora gumijas starplikas ar augsttemperatūras pretestību var-20 ℃ - +200 ℃ vidi, spēcīgs antioksidants, eļļa, skābi un sārmu. Parasti izmanto augsta temperatūra, augsts vakuums un augsta spiediena vidē, bet arī piemērots eļļas vidē. Ar virkni lielisku sniegumu, fluora gumijas tiek plaši izmantota naftas, ķīmijas, aviācijas, kosmiskās aviācijas un citām struktūrvienībām.

Citus neoprēna, dabisko kaučuku, EPDM gumijas, akrila līmi un īpašu citu kaučuka. Ar eļļu, skābju, sārmu, nodiluma izturība, augsta izturība, zemu temperatūru un citiem parametriem.

Gumijas blīve www.xiangjiaodian.net tehniskie parametri

Produkta nosaukums ekspluatācijas temperatūra kopējā spiediena

Nitrila gumijas starplikas -20 ℃ ~ 110 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Fluora gumijas starplikas -20 ℃ ~ 200 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Dabiskā kaučuka starplikas - 50 ℃ ~ 80 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Hloroprēns gumijas starplikas -20 ℃ ~ 100 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">