Gumijas šļūtenes cauruļveida gumijas izstrādājumi

Gumijas šļūtenes Caurules gumijas izstrādājumi

Šļūtene tiek izmantota cauruļveida kaučuka izstrādājumu klasei gāzes, šķidrā, dubļainā materiāla transportēšanai. No iekšējā slāņa, ārējā slāņa un sendviča sastāva, sendvičs materiāls var būt kokvilna, aizkaru stieple, stieple un cits pildījums.

Gumijas šļūtene ir izgatavota no hloroprēna gumijas, nitrilkaučuka; pret skābēm un sārmiem izturīga, augstas temperatūras izturīga šļūtene pieņem etilēna propilēna gumiju, fluora kaučuku vai silikona gumiju un tā tālāk. Tas ir izgatavots no dabiskā kaučuka, stirola butadiēna vai butadiēna gumijas. Šļūtenes iekšējais slānis ir tieši pakļauts pārvades vides nodilumam un erozijai, kā arī novērš tā noplūdi. Ārējais slānis aizsargā starpslāni no ārējiem bojājumiem un eroziju. Starpslānis ir šļūtenes spiediena slānis, un tas ir ļoti svarīgs savienojums. Daļa no spiediena un svara. Šļūtenes darba spiediens ir atkarīgs no starpslāņa materiāla un struktūras. Tāpēc šļūtenes kvalitāte ļoti atšķiras no starpslāņa kvalitātes.

Gumijas, vadu (aizkaru līnijas) un auduma apstrādes pamatprocesu šļūtenes ražošana, šļūtenes formēšana, konservēšana utt. Atšķirīga struktūra un atšķirīga laminēta šļūtene, sviestmaižu apstrādes metodes un šļūteņu veidošanas iekārtas atšķiras.

Pilns līmju caurule, jo nav sviestmaizes, vienkārši izmantojiet spiedienu no šļūtenes; auduma šļūtenei jāizmanto lentes iekšējā slāņa iesaiņotā lente; stiepļu sendviča šļūtene pirmās spirāles formā pēc metāla spirāles Šļūtenes adīšanai un vītņai jāizmanto speciāla auduma aušanas mašīna vai likvidācijas mašīna; adīšanas šļūtenei ir jāizmanto adīšanas mašīnu un tā tālāk.

Šļūteņu lietojumu nozīmība, strauji attīstoties sabiedrībai, transporta attīstība arī norāda uz pilsētu attīstības līmeni, jo kā neliels cirkulācijas dokuments tas ietekmē objektu tonnāžas līmeni, var pārvadāt, bet arī ļoti ātri, Tāpat kā Taobao izteikt ātri, kad no rīta, lai sasniegtu nākamo singlu, kas pasniedz pēcpusdienā.

Tāpat kā šai šļūtenes pārvadājumu nozarei ir daudz ierobežojumu, nevis šļūtene ir gara, tas ir, šļūtenes diametrs ir pārāk liels, vai arī loģistikas maršruts nav ļoti gluds, nepieciešams tranzīt, tāpēc loģistikas uzņēmumam ir spēks ļoti svarīgi, tas nav laika periods no faila lieta.

Inner Mongolijā klientam ir nepieciešama liela diametra šļūtene, konsultējieties ar vairākām šļūtenes rūpnīcām, jo nodoklis nav 包邮, ja liela diametra šļūteņu piedāvājums ir viņa vairāk sirds, un galu galā klients nolēma sadarboties ar Iekšējo Mongoliju.


Haining Qianlang gumijas izstrādājumu rūpnīca

ADD: 1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao ielā Haining, Zhejiang 314419 Ķīna.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-pasts: sales@qlrubber.com