Gumijas šļūtenes dažāda struktūra

Gumijas šļūtenes Dažāda struktūra

Liela diametra šļūtenes produkti, kas ietilpst arī vienas šļūtenes klasifikācijā, mēs zinām, ka šļūteņu šķirne ir sarežģīta, daudzveidīga struktūra, kombinēta ar dažādu apstākļu izmantošanu, tāpēc šļūtenes dzīves ilgums ir atkarīgs ne tikai no labas vai sliktas kvalitātes, bet arī nolēma izmantot tehnisko apkopi. Lai izmantotu liela diametra šļūteni arī ir taisnība, lai varētu pareizi lietot to, lai sasniegtu labākus pielietojuma rezultātus, lietojot to, jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem:

1, šļūtenes un šļūtenes montāža pie vides temperatūras normālos apstākļos, nedrīkst pārsniegt -40 ℃ - +120 ℃, pretējā gadījumā tas samazinās ekspluatācijas laiku.

2 liela diametra šļūteņu komplekts nedrīkst būt mazāks par minimālo šļūtenes lieces rādiusu, lai izvairītos no lieces vai locīšanas pie cauruļu savienojumiem, pretējā gadījumā tas kavēs materiālu hidraulisko pārvadi un transportēšanu vai bojājumu šļūtenes montāžu.

3, šļūtenes un šļūtenes montāža, nedrīkst izmantot pretējā stāvoklī.

4, šļūtenes un šļūteņu montāža jārīkojas uzmanīgi, tos nedrīkst vilkt uz asas un raupjas virsmas, tās nedrīkst saliekt un saplacināt.

5, liela diametra šļūteņu komplekts jātur tīrs, iekšējais ir jānoskalo (īpaši skābes caurule, izsmidzināšanas caurule, java). Lai novērstu svešķermeņu ieplūšanu gaisā, tas kavē šķidruma piegādi, iekārtas bojājumus. Pirmkārt, saskaņā ar šļūtenes apstākļu izmantošanu pareiza šļūteņu šķirņu izvēle, specifikācijas, nav nepareiza vai aizstājēja; Otrkārt, spiedienam jābūt līdzsvarotam, pēkšņi nepalielinot spiedienu, kas pēkšņi izstājas caur caurmēru spiediena dēļ, un ir bojāts. Ja jums jāpārvieto darba vieta, grūti velciet, neuztrauciet, lai nesabojātu šļūtenes ārējo slāni un tādējādi bojātu iekšējo skeleta slāni; saliekuma rādiuss nedrīkst būt mazāks par noteikto izliekuma rādiusu, lai nesabojātu skeleta slāni. 304 nerūsējošā tērauda metāla šļūtene ar vieglu svaru, augstu spiedienu, augstu un zemu temperatūru pretestību, izturību pret koroziju, augstu elastību un daudzām citām priekšrocībām; tādēļ ir pretvibrācijas, anti-liekšanas īpašības, var būt kompensējoša maiņa, absorbcijas stresa loma. Tas ir piemērots dažādu šķidrumu, piemēram, gaisa un tvaika, un ūdens, eļļas un zāļu apritei. Tai ir svarīga loma cauruļvadu sistēmas kustības virzienā, siltuma izplešanās absorbcija un cauruļvadu regulēšana. Tērauda linuma skeleta plastmasas kompozītmateriāla caurule ir modificēta jauna tērauda skeleta plastmasas kompozīta caurule. Šo cauruļu sauc arī par srtp cauruli. Šis jaunais cauruļu veids ir izgatavots no augstas izturības plastmasas tērauda linuma skeleta un termoplastiska polietilēna kā izejmateriāls, stiepļu tīkliņu tīkli kā polietilēna plastmasas caurules skeleta stiprinājumu, kā arī ar augsta blīvuma polietilēnu (HDPE) kā matricu, izmantojot augstas veiktspējas HDPE modificēto saistvielu sveķu būs tērauda rāmis un iekšējais un ārējais augsta blīvuma polietilēns, kas ir cieši savienots kopā, lai tam būtu lielisks kompozītu efekts. Sakarā ar to, ka augstas stiprības tērauda stiepļu stiegrojumi tiek pārklāti ar nepārtrauktu termoplastu, šī saliktā caurule novērš tērauda cauruļu un plastmasas cauruļu trūkumus, vienlaikus saglabājot tērauda cauruļu un plastmasas cauruļu priekšrocības.

Tērauda sieta skeleta plastmasas kompozītmateriāla caurule, kurā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un progresīvas ražošanas tehnoloģijas, tādējādi paaugstinot spiediena pretestību. Tajā pašā laikā kompozītmateriāla caurulei ir lieliska elastība, piemērota tālsatiksmei, kas aprakts ar ūdens apgādi, gāzes cauruļvadu sistēmai. Tērauda linuma skelets Polietilēna kompozītmateriāla caurule, ko izmanto caurulē, ir polietilēna metinātie cauruļu veidgabali. Savienojot, izmantojiet caurules iekšējo sildelementu, lai iztīrītu caurules ārējo plastmasu un caurules iekšējo slāni, un droši savienojiet cauruli un cauruļu gabalu