Gumijas starplikas lomu dzīves

Gumijas starplikas dzīves lomu

Īsi par lomu mūsu dzīvē gumijas starplikas

Runājot par riepu sienu nostiprināšana, mēs varam arī atrisināt vienkāršu pārbaudi, tikties ar stiprumu riepa. Tik ilgi, kamēr roku spiežot riepu sānu malas, tik mīksta un plānas, ka lielākā daļa no viena un tā paša stipruma, šī riepa ir iespējams labāk stabilitāti, bet pieraduši darboties sliktu ceļu vai uzbraukt ceļa zobus, tas, iespējams, nav ilgi. Tikai tiem, kuri lieto spēku nav pārāk daudz sienu riepu deformācijas, ir veltīta nodarbojas ar Ķīnas ceļa apstākļiem. Teorētiski šādu sānu malas var ne tikai cieš lielāka ietekme uz ceļa, pat ja tas ir punkcija, jo tās spēcīgs un spēcīgs augļa sienas, punkcijas var saglabāt arī departamenta atbalsta spējas, lai palīdzētu vadītājam kontrolēt transportlīdzekļa un nevis kā runawa y vai apgāšanās.

1. ātrgaitas riepas

Patiesībā, riepa ir noteicis tās spēku plānošanā un nevar atskaņot dažus riepas ilgtermiņa liela ātruma braukšanas, daži riepas var spēlēt Bugatti Veyron pārsniedz 400 km ātrumu posta! Tas ir riepu ātruma līmeni. Riepu ātruma līmeni būs skaidrs sniegumu uz sāniem, H attēlo ātruma riepa ir 210 km/h, V ir 240 km/h, W ir 270 km/h un y ir 300 km/h. Kaut arī daudzi īpašnieki, teiks, ka patiesībā, parasti uz ceļa var būt pārsniedz 120 km/h iespējas ir ļoti maz, ir nepieciešams tērēt naudu, lai nopirktu riepa tik liela ātruma līmeni? Kaut arī pastāv, jo ātruma līmeni var riepu stipruma vārdā, iedomājieties, iztur 400 km / stundā, ar pārsteidzošu riepa centrbēdzes riepas ar cik augstas intensitātes riepa izkārtojuma! Lai gan parasti mums nav iespēja atvērt liela ātruma, bet bagātie un kluss redundanci, ļaujiet mums pat saskaroties ar tālsatiksmes braukšanas, ceļa izmaiņu, un pat riepu spiediena nav normāli, var baudīt vairāk kluss braukšanas vidi.

2, augstu nodiluma pakāpes riepas

Kaut arī riepu kvalitāti, personas privātā braukšanas muitas riepu spiediens riepās, riepu pozicionēšanu, riepu transponēšanas biežumu un citi faktori mainīt, mums nav precīzi secināt, riepu dzīves, bet sākotnējās riepu nodiluma līmenis joprojām spēj nodrošināt Ļaujiet mums droši vien ir riepa izturību izpratnē. Piemēram, mēs varam vismaz zināt, ka pašas braukšanas prasmes un ceļa apstākļiem, nodiluma 400 riepa dzīves līmenis droši vien 200 riepas nolietošanās pakāpi divreiz.