Gumijas starplikas, kas piestiprinātas gultņiem

Gumijas starplikas Fiksēts uz gumijas blīvējuma

Gumijas mazgāšanas ierīce ir gredzena vāciņš, kas sastāv no vienas vai vairākām daļām, piestiprināts pie gultnes blīvējuma un saskaras ar citu blīvējumu vai veido šauru maze plaisu, lai novērstu eļļošanu un svešķermeņu ieplūšanu. Gumijas mazgātāji ir vinilfluorīdi un heksafluorpropilēna kopolimērs, kas izgatavots no blīvējuma. (Augstas kvalitātes gumijas starplikas profesionāls ražotājs)

Ķīna ir arī izstrādājusi dažādu fluora kaučuku, galvenokārt poliolefīna fluora kaučuku, piemēram, 23, 26, 246 un nitrozo bāzes fluora kaučuku; un pēc tam izstrādāja jaunākas tetrafluorofluorīda, perfluoro gumijas un fluora fluorīda gumijas šķirnes, un šī fluora kaučuka ir pirmā aviācijas, aviācijas un kosmosa kuģošanas, navigācijas un citu valsts aizsardzības vajadzībām un pakāpeniski veicina pielietošanu civilās rūpniecības nozarē. (Augstas kvalitātes gumijas starplikas profesionāls ražotājs)

Fluora gumija ar gāzu šķīdību ir relatīvi liela, bet difūzijas ātrums ir salīdzinoši lēns, tāpēc caurlaidības vispārējais veiktspējas līmenis ir relatīvi neliels. 26 tipa fluora kaučuks pie 30 ° C skābekļa, slāpekļa, hēlija, oglekļa dioksīda caurlaidības un butilgumijas, butadiēna kaučuka, neoprēna, dabiskā kaučuka ir labāks. Fluors elastomēri plaši tiek izmantoti automobiļu rūpniecībā, ķīmiskajā procesā, kosmosa, jūras un daudzās rūpniecības nozarēs, pateicoties to izcilai liesmas noturībai, gaisa necaurlaidībai, augstas temperatūras pretestībai, eļļas izturībai, izturībai pret šķīdinātāju, liesmas izturībai, ķīmiskajai pretestībai un laika apstākļu izturībai. uz Fluorelastomēra blīvējums ir vienīgais gumijas elements, ko var izmantot augstā vakuuma apstākļos, zem 1,33 * 10-7pa, un citas gumijas nevar izmantot blīvēšanai. (Augstas kvalitātes gumijas starplikas profesionāls ražotājs)

Gumijas starplikas piederumi:

Fluorēti elastomēri tiek plaši izmantoti automobiļu, ķīmiskajā procesā, aviācijas un kosmosa nozarēs un daudzās misijas nozarēs, jo to izcila liesmas noturība, gaisa necaurlaidība, augstas temperatūras pretestība, eļļas izturība, izturība pret šķīdinātāju, liesmas izturība, ķīmiskā izturība un laika apstākļu izturība. Fluorelastomēra blīvējuma pieminēšanas vērtība ir vienīgā lietošana augsta vakuuma apstākļos zem 1,33 * 10-7pa, bet citu gumiju nevar izmantot blīvēšanai. Izcilīgi vietējie un ārvalstu ražotāji tiks izmantoti, lai ražotu produktus, piemēram, Amerikas Savienotās Valstis, uzņēmuma produkta zīmogs ir šāda veida materiālu izmantošana. (Augstas kvalitātes gumijas starplikas profesionāls ražotājs)

Mans uzņēmums pēc gumijas izstrādājumu ražošanas gadiem ir uzkrājis bagātīgu pieredzi, visus gumijas izstrādājumu veidus, kurus mēs varam ražot, var arī pielāgot atbilstoši klienta prasībām. Speciāls blīvslēgu gumijas blīvslēga tips, gumijas izstrādājumu veids, laipni gaidīti jauni un vecs Klientu sarunas sarunāties!