Gumijas starplikas A plašā diapazonā no produktiem

Gumijas starplikas A plašu produktu klāstu

Gumijas rūpniecība ir viens no svarīgiem smagā rūpniecība valsts ekonomikas. Tas ir ne tikai cilvēkiem, sniegt ikdienas dzīvē obligāti katru dienu, medicīnas un citu vieglo gumijas izstrādājumu, bet arī kalnrūpniecības, transporta, būvniecības, mašīnas, elektronikas un citu smago rūpniecību un jaunām nozarēm, lai sniegtu dažādu gumijas ražošanas iekārtas vai gumijas daļas. Tas redzams, gumijas rūpniecība plašu produktu klāstu, atpakaļ nozare ir ļoti plašs.

Pēdējos gados, gumijas rūpniecība ir bijis attīstības daudz, ir pastāvīgi bijuši apakšnozarēs, jaunas gumijas rūpniecība ir apakšnozarēm strauju attīstību.

Jebkura veida starplikas, skarbu vidē, lai nodrošinātu ilgu laiku efektīvu noslēgšanas, jābūt šādi astoņi svarīgi līdzekļi:

No starplikas blīvējuma sistēmas plašsaziņas līdzekļu, starplikas ieteicamā temperatūra un spiediens darbā noteiktu laika periodu nerodas noplūde.

Starplikas saspiežams starplikas un saskares virsmas atloka būtu labi aprīkots pēc skrūves nostiprināti lai nodrošinātu iepakojuma noslēgšanu.

Starplikas zem spiediena slodzes ietekme un izmantošanas temperatūras šļūde pretestību, šļūde pretošanās būtu labāk vai atpakaļ, lai skrūvju griezes, starplikas virsmu stresa rezultātā zaudējumi samazinās, tik grūti sistēmas avārija.

No blīvi pret ķīmisko koroziju no atlasītā starplikas nevajadzētu būt kodīgas ķīmiskās plašsaziņas līdzekļos un nevar piesārņot plašsaziņas līdzekļiem.

Starplikas pat ar stabilu valsts sistēmas stabilitāte, divas savienotas atloku sakarā ar temperatūras ietekmi un spiediens protams, būs maza tilpuma, starplikas elastība būtu jāspēj kompensēt šo pārvietošanu, lai nodrošinātu sistēmas plombu.

Starplikas anti-līmi starplikas vienkārši jāizņem no atloku pēc lietošanas, ne līme starplikas nekodīgas starplikas, tikt galā ar atloku virsmas nav kodīgas.

Kādi ir gumijas izstrādājumu struktūras?

(1) lineārā struktūra: pamatstruktūru nevulkanizēta kaučuka sakarā ar lielu molekulmasu, nekādu ārēju spēku, bija neliela grupa. Ja ārējā spēka, ārējiem spēkiem, soda grupa sapīšanās izmaiņas, molekulāro ķēdes atsitiens, izņemšanas rezultātā spēcīga tendence atjaunot, kas ir augsts elastīgās gumijas izcelsme.

(2) krusteniski saistītiem struktūras: lineāras molekulas cauri dažas atomi vai atomu grupas tiltu un pievienots viens otram, lai veidotu trīsdimensiju tīkla struktūru. Ar vulcanization procesa norisei, šī struktūra turpina nostiprināt, lai segmenta brīva mobilitāte Decreased, plastiskums un pagarinājums samazinājās, izturību, elastība un cietības pakāpe pieaug, kompresijas kopu un pietūkums pakāpes samazināšanos.

(3) filiāle struktūra: Ievads, gumijas lielmolekulāri aprites ķēdes agregāciju, veidojas gels. Želeja gumijas īpašumos un apstrāde ir nelabvēlīga rafinēšanai, dažādiem aģentiem bieži uzlabojas gel zonas veidošanos vietējā tukšu, nevar veidot, nostiprināšanu un Starpķēdes, kā produkta vājās daļas.