Gumijas savienojumi, kas pārsūta griezes momentu

Gumijas uzmavas Pārnesot griezes momentu

Savienojumi ir mehāniskās daļas, kuras tiek izmantotas, lai savienotu divas vārpstas (piedziņas vārpstas un piedziņas vārpstas) dažādos mehānismos, lai rotētu kopā, lai pārsūtītu griezes momentu. Liela ātruma jaudas pārvadei dažiem savienojumiem ir arī amortizācijas, slāpēšanas un vārpstas dinamiskās darbības uzlabošanas loma. Savienojums sastāv no divām daļām, kas ir savienotas attiecīgi ar piedziņas vārpstu un slave vārpstu. Vispārējā spēka mašīna galvenokārt savienota ar sakabes ierīci un darba mašīnu, šodien mēs runājam par diafragmas sajūga atlases posmiem un metodēm.

Pirmkārt, standarta diafragmas savienojuma izvēle. Dizaineriem vispirms jāizvēlas sakabe valsts standartos, mašīnbūves rūpniecības standartos un valsts patentēšanas sakabojumā pēc izvēles, tikai esošajā standarta savienojumā un patentu sakabe nevar atbilst dizaina vajadzībām Nepieciešams izveidot savu sajūgu.

2. Pielāgojiet modeli atbilstoši vārpstas diametram. Diafragmas sakabes savienojuma lieluma sākotnējā izvēle, tas ir, vārpstas atveres diametrs d un vārpstas atveres L garums, jāatbilst galvenā un aizmugures vārpstas diametra prasībām, pretējā gadījumā sakabes lielums tiek noregulēts atbilstoši vārpstas diametram d. Galvenais un piedziņas vārpstas diametrs nav tāds pats kā parasta parādība, ja griezes moments, vienāds ātrums, galvenais un piedziņas gala vārpstas diametrs nav vienādi, jāizvēlas saskaņā ar lielu vārpstas diametru sakabes modeli. Jaunā pārvades sistēmas konstrukcija jāizvēlas saskaņā ar GB / T3852 septiņu vārpstas tipa atverēm, ieteicams izmantot J1 asu vārpstas tipu, lai uzlabotu universālo un savstarpējo aizvietojamību, vārpstas garumu saskaņā ar savienojuma produktu standarti

3. Izvēlieties savienojuma veidu. Savienojuma veids ir atkarīgs no savienojuma veida ass pamatvirsmas un vergu veida izvēles, galveno pieslēgumu vispārēja izmantošana vienotajam atslēgu savienojuma tipam un kodam GB / T3852 nodrošina septiņus atslēgu slota tipus, četrus neierobežotus savienojumus, Ar vairākiem A tipa taustiņiem.

4. Savienojošo šķirņu izvēle, veids, specifikācijas. Saskaņā ar spēka mašīnu un saimes slodzes tipa, ātruma, darba vides un citu faktoru, izvēlēto sakabes veidu kombināciju; saskaņā ar savienojuma sakritības, sakabes un citiem faktoriem izvēlēto sakabes veidu; saskaņā ar nominālo griezes momentu, vārpstas diametrs ar izvēlētu specifikāciju vārpstas cauruma garumam. Lai nodrošinātu vārpstas un atslēgas stiprību, pēc sakabes modeļa izvēles pārbaudiet vārpstas un atslēgas stiprības pārbaudi, lai pabeigtu sakabes modeli.Haining Qianlang gumijas izstrādājumu rūpnīca

ADD: 1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao ielā Haining, Zhejiang 314419 Ķīna.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-pasts: sales@qlrubber.com