Gumijas uzmavas jauda iekārta meistars un vergu vārpstu sistēmas

Gumijas uzmavas barošanas iekārta meistars un vergu vārpstas sistēmu

Mehāniskās sakabes starp saimnieku un vergu vārpstu sakabes gumijas. Gumijas cilindra formas sakabes 1 ir pievienots galveno un aizmugurējās rumbas struktūrām, 4. un 5 sakabes un elastīgo elementu, kas ir noteikts pēc metāla šinas, Multi-daļa tērauda stieplēm spirāli gredzenveida elastīga struktūra ir izveidota galvenā pārvietošanās ma programmā un rumbas starp maršrutētāju un rumbas aksiālā, radiālās un aksiālās virzienā caur gredzenu bez deformācijas telpu veidot elastīgas pārvietošanās kompensāciju īpašības. Tas ir piemērots vārpstu savienošanai ar dažādiem enerģijas vienību vada jūras galvenais dzinējs, papildu motoru, iekšdedzes dzinējs, dīzeļa dzinējs, elektriskā sakabes un hidraulisko motoru.

Nesen kuģa vērpes vibrācijas testa GICLZ tipa starpposma vārpstas cilindra formas rīku sakabes no testa rezultātus, lai redzētu sakabes vērpes vibrācijas īpašības attiecībā uz pieļaujamā vērtība ir neliela, bet sakabi ir pastāvīgu bojājumu, izslēdzot savas kvalitātes problēmas un vērpes vibrāciju, ģenerālis, kādi ir faktori, kas var radīt kaitējumu sakabes?

1. princips: augsta elastīgo elastīgo pin pin piekabināt galvenās elastīgo pin piekabes sakabes cilindra formas rīku ir jāatsauc gultņu gumijas komponenti, gumijas komponenti var būt projektēts vienā rindā vai vairāku rindu, gumijas detaļas un dažādas standarta stīvums, no kuriem izvēlēties, lielā mērā atbilst vērpes vibrācijas aprēķinu, lai noteiktu prasības stīvumu. Izmantojot augsta elastība pin uzmavas kuģu barošanas sistēmas galvenais mērķis ir pārraidīt jaudu un griezes momentu, kompensētu radiālas, aksiālās un stūraini nevienādība un kompensētu svārstības rotācijas impulsu. Pielāgot sistēmas frekvencei. Augsts elastīgo elastīgo pin sakabes piemīt īpašības, kas vieglu svaru, viegla uzstādīšana, liela tilpuma kompensāciju, slāpēšanas lielu jaudu, spēcīgu vibrāciju absorbējošas spēju un frekvences modulācijas iespēju, un varētu labāk aizsargāt galveno sakabes, pārnesumkārba un vārpstas.

2. analīze par iemesliem:

1) galvenās sakabes gumijas pīlāra sakabes amortizators nogrimšanas, kā rezultātā līdzinājums vārpstu un radītu papildu griezes momentu! Tas var būt lielisks jauniem kuģiem.

2) augsta elastīgo elastīgo pin pin sakabes gumijas veltnis tipa zvejas rīku sakabes avārijas siltuma lūzums;

3) atbilstības problēmu: tikai dažādas iekārtas vārpstas sistēmu, piemēram, dīzeļa dzinējs, gumijas sakabes, pārnesumkārba, citviet shaft, propeller utt ir labi izstrādāts un papildina viena otru un atbalsta viens otru, lai uzlabotu dizainu elastīgi norakstīt sakabes horizontālo sakabes, tā, lai kuģa konstrukciju vistiešākajā nozīmē kuģa augstas kvalitātes izvēli.

4) veltnīšu rīku savienošana; iemesls ir sarežģīts, bet arī konkrētos apstākļus konkrētas analīzes.