Dabiskā kaučuka zīmogu nozares līderis


Dabiskā kaučuka zīmogs ir labs abrazīvās pretestības, elastība, stiepes izturību un pagarinājums. Bet tas ir viegli novecošanās gaisā, siltumenerģijas mainīgās viskozitāte, viegli paplašināšanos naftas vai degvielas un izšķīst, bet nav noturīgs pret skābju, sārmu. Piemērotas izmantošanai tiltu deformācijas locītavās, ventilācijas cauruļu un citu šķidrumu ar hidroksilgrupu jonu. Vispārējai izmantošanai temperatūras diapazonā no -20 ~ 100 grādi C. Materiāli galvenokārt sastāv no PVC sveķu un citiem papildu materiāliem.


Materiālu īpašības:

(1) var radīt grūti blīvējošu gumiju.

(2) zemas izmaksas: cenu zemāks salīdzinājumā ar citiem materiāliem.

(3) labu novecošanās pretestību: modificēts PVC normālos apstākļos lietošanas ilgums nav mazāks par 15 gadiem.

(4) naftas pretestība ir labs: modificēto PVC pulvera butil cianīdu piebilda, ir labas eļļas izturība.

(5 cietība ir mīksts blīvējošu gumiju ievērojami atšķiras ar temperatūras: salīdzinot ar citiem materiāliem, plombēšanas savilci cietība ievērojami atšķiras ar temperatūras. Lietderīgo modeli ir piemērots izmantošanai hidraulikas eļļas naftas, glikola hidraulikas eļļu, divi esteris smēreļļas naftas, degvielas, ūdens, silikona smērvielas, silikona eļļu, utt... Pašlaik plaši lietotās, gumijas blīves zemākās izmaksas. Neattiecas uz polārie šķīdinātāji, ketoniem, nitro ogļūdeņražiem, ozons, MEK un hloroforma. Vispārējai izmantošanai temperatūras diapazons no -40 ~ 120 grādi C. Piemēram, O gredzens, oil seal, gumijas trauks, diafragma, vārsts, plēšas, izmanto arī veikt segas un valkāt daļas.

1 pirms instalēšanas stiklu, lai atdalītu piemaisījumus slota, piemēram, javu, ķieģeļu, koka skaidas, stikla vajadzētu rūpīgi novietoti abās pusēs, lai nodrošinātu vienotu muitošanas un savlaicīgi ir noteikts, lai novērstu sadursmes shift, novirzās no centra iecirtums.

2 gumijas zīmogu var pārāk saspringts, izvilkt garums nekā 2O 3Omm asamblejas length. Instalācija ir jānosaka vieta, virsma ir līdzena, ciešā kontaktā ar stikla, stikla apkārtējo iecirtums, vienotu stress. Ap stūri, no gumijas sloksne vēlme atvērt un pēc pārtraukuma līme cieši saistītas.