Haining Qianlang gumijas izstrādājumu rūpnīca ir specializēta gumijas izstrādājumu ražošanā vairāk nekā 20 gadus. Mēs atrodamies Haining, Zhejiang Province, blakus Shanghai. Godīgums, mēs uzturētu kvalitātes pirmajam, pircējam vispirms šim mērķim.


Produkti

Mēs varam gumijas izstrādājumi atbilst customerrequirements, standarta partssuch kā O-gredzeni, quad-gredzeni, gredzeni V supplya plašu un gumijas ballsare plaši izmanto inall nozarēs. Izņemot standarta detaļas var piegādāt pasūtījuma izgatavotu produktus, kas tagad ir liela daļa no mūsu biznesa. Mēs varam izstrādāt un ražot īpašu produktu saskaņā ar zīmējumiem vai paraugus ar daudzveidīgu materiālu izvēli un apstrādes tehnoloģijas un pielāgotu ražoja gumijas detaļas, piemēram, grommets, paplāksnes, starplikas, buferus, bukses, sveces, plēšas, extrusionsand utt. Laikā thepast 20 gadus, mēs esam ieguvuši daudz pieredzes pielāgotus risinājumus.

Īpašām vajadzībām bieži prasa individuālu risinājumu, gūt labumu no šādas priekšrocības:

●Reduced izstrādes laiku

Samazinātas izmaksas

Labo materiālu atlase

Prototipu un paraugiem, kas ražoti ar mums

Kompetentā ražošanas

Augstas kvalitātes produktiem


Materiāli

OurMaterialsinclude Vtion NBR, silikona, EPDM, NR, PU, CR, HNBR, SBR, IIR, Fluorosilicone, Aflas, FFKM utt. Un citu īpašu materiālu, piem., NR. andamp; SBR maisījumu, NBR andamp; PVC maisījumu var izmantot arī saskaņā ar savu vajadzību.


Kultūra

Mūsu ražotne atbilst sirsnība ir vadības ideja.

Uzticamu kvalitāti, saprātīgu cenu un izcils dienests ir mūsu mērķis.

Mēs ceram kļūt visvairāk uzticamu sadarbības partneri.

Mēs uzskatām, ka ieguvējas ir patiess win!


Tagad mēs esam izveidojuši labas attiecības ar daudziem klientiem visā pasaulē, to nepārtraukti secībā ir liels iedrošinājums mums. Mēs paaugties ar mūsu klientiem un vienmēr piedāvāt kvalitatīvus produktus.